[NUUG kart] Flere veier borte vekk i Pasvikdalen
Sigurd Stordal
opuskreatoren at gmail.com
Fri Apr 16 17:49:52 CEST 2010
On Friday 16 April 2010 17:17:56 Gorm E. Johnsen wrote:
> Heisann godtfolk
>
> Store deler av Fv885 <http://no.wikipedia.org/wiki/Fylkesvei_885> er
borte
> vekk:
>
http://www.openstreetmap.org/?lat=69.49955&lon=30.02206&zoom=15&layers=B000
> FTT
>
> Kan ikke finne de manglende veistykkene med "undelete" i Potlatch
heller.
> Det kan se ut som nodene ligger igjen.Historien for nodene viser
ikke at de
> hører til noen vei i det hele tatt.
>
> Anyone?
>
Opplevd det samme da jeg skulle legge til en bru på E8 her i Tromsø.
Dagen etter at jeg hadde lagt til brua var veien borte, måtte legge
den inn igjen. Hvorfor det skjedde, vel det vet jeg ikke, men etter å ha
lagt den inn igjen så ordnet det seg.
--
Opuskreator Stordal ad laur VVSOP grand crue I i DNM95
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: not available
Type: application/pgp-signature
Size: 198 bytes
Desc: This is a digitally signed message part.
Url : http://lists.nuug.no/pipermail/kart/attachments/20100416/3d3ca6dc/attachment.pgp
More information about the kart
mailing list