[NUUG kart] Feilplassert museum
Håkon Stordahl
hakon at stordahl.org
Thu Mar 29 19:07:15 CEST 2012
On Wed, 21 Mar 2012 22:30:26 +0100, Karl Ove Hufthammer wrote:
> Spørsmål 2: Korleis kan ein opna endringsfila
> http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/10829150
> i JOSM slik at me får opp alle nodar og linjer som endra/nye
Sorry for sein respons. Jeg har ikke testa eller brukt det noe særlig,
men du kan vel få til dette med det vedlagte XSLT-skriptet:
wget -O - http://www.openstreetmap.org/api/0.6/changeset/10829150/download \
| xsltproc osmc2osm.xsl - >changeset-10829150.osm
Dette er forresten en fin tjeneste for å sjekke ut endringer:
http://osmhv.openstreetmap.de/
http://osmhv.openstreetmap.de/changeset.jsp?id=10829150
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: osmc2osm.xsl
Type: application/xml
Size: 511 bytes
Desc: not available
Url : http://lists.nuug.no/pipermail/kart/attachments/20120329/675c728e/attachment.xsl
More information about the kart
mailing list