[NUUG kart] Hundekjøringsløyper
Hans Olav Skogstad
hans-olav.skogstad at online.no
Fri Jan 3 10:45:06 CET 2014
Presterte å skrive v="sleigh " i går, men denne queryen viser det med både
riktig og feil skrivemåte.
Fanges også opp på openstreetmap.no (den delen som jeg skrev rett).
<!--
This has been generated by the overpass-turbo wizard.
The original search was:
“"piste:type"=sleigh”
-->
<osm-script output="json" timeout="25">
<!-- gather results -->
<union>
<!-- query part for: “"piste:type"=sleigh” -->
<query type="way">
<has-kv k="piste:type" v="sleigh"/>
<bbox-query {{bbox}}/>
</query>
<query type="way">
<has-kv k="piste:type" v="sleigh "/>
<bbox-query {{bbox}}/>
</query>
</union>
<!-- print results -->
<print mode="body"/>
<recurse type="down"/>
<print mode="skeleton" order="quadtile"/>
</osm-script>
--
MVH
Hans Olav Skogstad
On Thu, 02 Jan 2014 14:16:18 +0100, Hans Olav Skogstad
<hans-olav.skogstad at online.no> wrote:
> Den var kjekk (tror jeg, har ikke fått ut noe data fra den enda, finner
> ikke server...).
>
> Ormsætermyra er her: http://www.openstreetmap.org/#map=15/60.9007/11.1833
More information about the kart
mailing list