[NUUG kart] Gangvegdata fra Ruter
Barslett Torbjørn
Torbjorn.Barslett at ruter.no
Tue Jul 7 13:31:13 CEST 2015
Var det ingen gangveg der før, så har det blitt det nå :). Den ved Dyrløkke? Ser litt pussig ut, ja. Vi får se om vi skal lage en slik liste og rette opp grunnlags-datasettet, eller om vi skal bruke den til å "svarteliste" oppføringer ved import til OSM. Det siste er kanskje greiest(?)
Torbjørn
-----Opprinnelig melding-----
Fra: Frode Roxrud Gill [mailto:frodegill at gmail.com]
Sendt: 7. juli 2015 13:18
Til: Barslett Torbjørn
Kopi: kart at nuug.no
Emne: Re: [NUUG kart] Gangvegdata fra Ruter
2015-07-07 11:13 GMT+02:00 Barslett Torbjørn <Torbjorn.Barslett at ruter.no>:
>
> kan tenke meg at det er noen her som kan være nysgjerrige på hvordan
> grunnlaget ser ut; http://arcg.is/1H6sOK6
Som du sier er det aller meste inne (men jeg så en sti jeg er sikker på jeg har lagt inn i OSM tidligere, men som ikke er på kartet nå‽).
Ønsker dere tilbakemelding på gangveger som ikke eksisterer? I mitt lokalområde vil jeg f.eks anta at golfklubben ikke er særlig glade for at dere foreslår gangveg rett over golfbanen :-)
--
Frode Roxrud Gill
More information about the kart
mailing list