[NUUG kart] Utdatert OpenStreetmap i Juvik, Askøy?
Christian Madsen
herr.christian.madsen at gmail.com
Sat Oct 8 18:28:52 CEST 2016
Eg bor ikkje i området, men på Nesttun. Ser på opne kilder at det mangler
både ny barnehage og veier/gangvegar i det området. Om ingen andre har
mulighet kan eg oppdatere det eg kan i Juvik basert på opne kilder.
Hilsen
Christian Madsen
Den lør. 8. okt. 2016, 17.12 skrev Petter Reinholdtsen <pere at hungry.com>:
>
> Hei. Noen som er kjent i Juvik, Askøy? Vi som drifter FiksGataMi har
> fått beskjed om at kartet der er utdatert og mangler et kryss og en vei
> ved en barnehage. Jeg er ikke kjent, så jeg vet ikke helt hvor dette
> er. Noen her som kan bidra til å få fikset kartet?
>
> --
> Vennlig hilsen
> Petter Reinholdtsen
> _______________________________________________
> kart mailing list
> kart at nuug.no
> https://lists.nuug.no/mailman/listinfo/kart
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: http://lists.nuug.no/pipermail/kart/attachments/20161008/131f4f6a/attachment.htm
More information about the kart
mailing list