[NUUG fiksgatami] Problemrapport: Lyset blinker og blinker
Petter Reinholdtsen
pere at hungry.com
Tue Feb 22 14:07:13 CET 2011
Kjære Ørland,
En bruker av FiksGataMi har sendt inn følgende rapport om et
lokalt problem som vi tror trenger deres oppmerksomhet.
For å se en kart med den presise plasseringen for denne saken.,
eller for å bidra med en oppdatering om problemet, vennligst
besøk følgende lenke:
http://fiksgatami-dev.nuug.no/report/1
----------
Navn: Petter Reinholdtsen
Epost: pere at hungry.com
Kategori: Gatelys
Tema: Lyset blinker og blinker
Detajer: Det blinker og blinker i lysene i veilyset ved
krysset.
Dette er en testsak hos fiksgatami.
Breddegrad: 63.72630797851
Lengegrad: 9.597654048129
----------
Svar på denne eposten går til brukeren som sendte inn
problemet.
Vennlig hilsen,
FiksGataMi-gruppa
[ Denne meldingen ble sendt inn via FiksGataMi, et prosjekt hos
foreningen NUUG. Hvis det er en mer passende epostadresse for
meldinger om 'Gatelys', vær såsnill å gi oss beskjed ved å
besøke <http://www.fiksgatami.no/contact>. Dette vil bidra til
å forbedre tjenesten for de lokale folkene. Vi tar også gjerne
imot andre tilbakemeldinger om du har noen. ]
More information about the fiksgatami
mailing list