[NUUG kart] Sydpolen
Hans Olav Skogstad
elgvenn2 at online.no
Thu Jul 29 22:18:17 CEST 2010
Kan dette være en Render-bug?
Jeg ser "South Pole" i Mapnik
Jeg ser bare hav i Osmarender
Jeg ser parkering(!!) i Sykkelkart
Hvis jeg tar opp området i edit mode i Potlatch ser jeg ingen ting
Hvis jeg laster ned data fra området i JOSM sier den at området ikke
inneholder data.
Søker jeg opp south pole i http://nominatim.openstreetmap.org, finner jeg
ut OSM:node
http://www.openstreetmap.org/browse/node/436012592
Ser ut til at koordinatene er riktige.
Konklusjon, det er noen morsomme "bugs" i Renderene.
On Thu, 29 Jul 2010 21:35:10 +0200, Anders Einar «Kagee» Hilden
<hildenae at gmail.com> wrote:
> Noen har en veldig annen definisjon av sydpolen enn meg
>
> http://www.openstreetmap.org/?lat=0.00&lon=0.00&zoom=17
>
> Vennlig hilsen / Best regards
> Anders Einar «Kagee» Hilden
--
MVH
Hans Olav Skogstad
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: http://lists.nuug.no/pipermail/kart/attachments/20100729/b323b3b9/attachment.htm
More information about the kart
mailing list