[NUUG kart] Opplasting av GPX spor
Espen Isaksen
espen.isaksen at gmail.com
Sun Jan 30 19:37:23 CET 2011
Jeg hadde det samma problemet for endel dager sida. Mulig det var
samme dagen. Prøvde dagen etter og da funka det så bare en midlertidig
feil sannsynligvis.
Espen
2011/1/24 Torkel Hasle <torkel at bibliofil.no>:
> Jeg holder på å kartlegge skiløyper i Sandefjord-området, og lastet i går
> opp et spor på ca 15 km. Sporet et lastet ut fra min Oregon 450.
>
> Dette har jeg gjort mange ganger, men denne gangen er det ikke mulig å få
> tak i dataene på Openstreetmap.
> Ingen feilmelding ved opplasting, ingen tilbakemelding på mail, ingen
> opplisting under mine GPS-spor.
> Har forsøkt to ganger.
>
> Sporet vises fint på Google Earth.
>
> Noen tips?
>
> GPX-data vedlagt. De to siste punktene skal slettes.
>
> Torkel Hasle
> Sandefjord
>
> _______________________________________________
> kart mailing list
> kart at nuug.no
> http://lists.nuug.no/mailman/listinfo/kart
>
>
More information about the kart
mailing list