[NUUG kart] Fwd: Forbedre sykkelkartdata i OSM i samarbeid med Oslo kommune
Gorm E. Johnsen
post at gorm.cc
Sat Sep 3 17:29:37 CEST 2011
La til:
cycleway:left=lane
cycleway:right=lane
oneway:bicycle=no
på de relevante gatesnuttene. Dette i følge
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Bicycle
Har sett på noen av http://osm.chrisraynor.com/dugnad/ . Litt tynne notater,
ikke ekte walkingpapers som kan vises i editors og vage løsninger på
problemene...
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/9201398 løser forhåpentligvis
problem 108, men som notatene sier: Ingen skilt.
Gorm E. Johnsen
2011/9/2 Vidar Gundersen <vibrog+osm at gmail.com>
> Har noen lagt inn de nye sykkelfeltene?
>
> http://terrengsykkel.no/ubb/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1245862#Post1245862
>
> Ellers: Ingen som har gått systematisk igjennom sjekkpunktene fra i sommer?
> _______________________________________________
> kart mailing list
> kart at nuug.no
> http://lists.nuug.no/mailman/listinfo/kart
>
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: http://lists.nuug.no/pipermail/kart/attachments/20110903/544edb94/attachment.htm
More information about the kart
mailing list